Obóz sportowo-językowy 2020 – odwołany

Aktualizacja:
Ze względu na sytuację panującą w kraju oraz liczne obostrzenia, które mogłyby uniemożliwić cieszenie się pełnią nadmorskich atrakcji podczas wyjazdu, tegoroczny obóz zostaje odwołany. Zachęcamy do uczestniczenia w nim w przyszłym roku. A podczas nadchodzących wakacji zapraszamy na warsztaty językowe dla dzieci! Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

———————————–

Szanowni Państwo,

jak co roku, mamy dla Państwa dzieci propozycję spędzenia pierwszych 10 dni wakacji na obozie letnim COLUMBUSa i PADEREWSKIEGO.

Tegoroczna edycja naszej przygody wakacyjnej odbędzie się w dniach 28/06/2020 – 8/07/2020 (10 dni) w Ośrodku Wypoczynkowym FAMASTA w Mrzeżynie – www.famasta.com.pl   

Ośrodek „FAMA-STA” położony jest przy głównej ulicy Mrzeżyna w odległości ok. 350 metrów od plaży. Teren ośrodka obejmuje niemalże pięć ha. Znaleźć tu można nie tylko budynki hotelowe, ale również bogate zaplecze sportowo – rekreacyjne, w skład którego wchodzi zespół boisk sportowych, siłownia zewnętrzna, basen odkryty z brodzikiem, plac ogniskowy z zadaszeniem oraz mnóstwo zieleni, a także kawałek lasu.

ZAPRASZAMY zatem wszystkich zainteresowanych (słuchaczy naszej Szkoły, Szkoły Paderewski, ich przyjaciół i znajomych i wszystkich pozostałych chętnych) do uczestnictwa w kolejnym obozie letnim COLUMBUS/PADEREWSKI Mrzeżyno 2020. Oto szczegóły planowanego pobytu:

 – TERMIN: 28/06/2020 (niedziela) – 8/07/2020 (wtorek) = 10 dni

 – Wiek uczestników – od 8 do 17 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. Zadaniem naszej doświadczonej i licznej kadry jest sprawienie aby zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wspominali pobyt z nami jako wspaniały czas wakacyjny.

– Szczegóły dotyczące wyjazdu oraz powrotu podamy w odrębnej informacji. Pobyt rozpoczynamy ciepłą kolacją a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu i dostajemy prowiant na podróż.

 – W tym roku dysponujemy 36 miejscami  (dzieci, młodzież) i 4 dla wychowawców. Będziemy zakwaterowani w budynku hotelowym. Na otaczającym go rozległym zielonym terenie lasu znajdują się m. in.: kompleks boisk sportowych (do tenisa, piłki nożnej, siatkowej, koszykowej), basen odkryty, plac zabaw oraz zadaszony krąg ogniskowy.

Do opieki nad naszą gromadką stawiamy jak co roku doświadczoną kadrę w składzie: Kierownik – Pan Leszek Cygan, opiekun i lektor języka angielskiego – Pan Piotr Abramowicz, opiekun i instruktor tańca – Pan Rafał Marciszewski, opiekun i organizator zajęć sportowo-rekreacyjnych – Pani Agata Nadulska

 – Obóz COLUMBUSa oparty jest jak co roku o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują ciekawe projekty w przedpołudniowych blokach zajęć, odbywających się na przemian: językowych, tanecznych, tenisowych oraz sportowo-rekreacyjnych. Prowadzący zajęcia ukierunkowują działania dzieci, pozostawiając jednak im inicjatywę twórczą. Po południu leniuchujemy ale w aktywnym tego słowa znaczeniu – nadmorska plaża, którą mamy tuż przy ośrodku, wycieczki, podchody, a wszystko przeplatane różnego rodzaju grami – od badmintona począwszy poprzez piłkę nożną, siatkówkę, a na grach towarzyskich i wieczornych ogniskach i dyskotekach skończywszy.

Wszystkie nasze działania – czyli obozową codzienność można będzie śledzić jak co roku na naszej stronie facebookowej gdzie codziennie zamieszczamy relacje bogato okraszone zdjęciami. Próbkę atmosfery pobytu na obozie COLUMBUSa możecie Państwo odtworzyć wchodząc na naszą stronę: facebook.com/ColumbusCJE i cofając się do relacji z wakacji lat poprzednich. Zapraszamy także do galerii na stronę columbus.lublin.pl gdzie znajdziecie Państwo m. in. wybrane zdjęcia z kolejnych wyjazdów wakacyjnych.

 – Cena pobytu wynosi 1820 zł. Rabat w wysokości 40 zł – czyli ceną 1780 zł przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE oraz Szkoły Językowej PADEREWSKI, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich. Taki sam rabat w wysokości 40 zł przyznamy wszystkim nowym uczestnikom, którzy zdecydują się na tzw. wczesny zapis, potwierdzony wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do 5 kwietnia 2020 roku.

 – Cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 4 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiad i podwieczorek serwowany), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na przyjemności i pamiątki. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty o jak najniższych nominałach.

 – Całodniowa wycieczka zaplanowana jest na piątek 3/07/2020. Hasło wycieczki – Kołobrzeg jakiego jeszcze nie znacie.

 – Zachęcamy do poznania naszego miejsca pobytu: www.famasta.com.pl

Polecamy do obejrzenia także następujące strony:

columbus.lublin.pl oraz strona facebook Columbus – zdjęcia i relacje  z wyjazdów wakacyjnych lat poprzednich

 Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

– Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl

– Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

– Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl

– Centrum Językowe PADEREWSKI – Symfoniczna 1 – 81 4438805; 663123103, jezyki@jezykipaderewski.pl

 Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 20 kwietnia 2020 roku. Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

Zachęcamy wszystkich, do uczestnictwa w naszym obozie. Zabierzcie ze sobą swoich kolegów i przyjaciół a my zrobimy wszystko żebyście jak co roku spędzili wspaniałe chwile w miłym miejscu,  pełnym atrakcji, zabawy i uśmiechu.

CZEKAMY NA WAS – ZAŁOGA COLUMBUSA i PADEREWSKIEGO

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 Columbus. All Rights Reserved