Letni obóz sportowo-językowy 2022 za nami!

Co prawda wakacje dobiegają końca, jednak myślami wciąż jesteśmy w malowniczej Pogorzelicy, w której nasi kursanci brali udział w 10-dniowym obozie sportowo- językowym. Podczas letniego wyjazdu słuchacze szkoły językowej Columbus mieli okazję połączyć warsztaty języka angielskiego, z zajęciami tanecznymi oraz sportowymi. W ramach wakacyjnej rekreacji, wraz z doświadczonymi opiekunami, odbyli całodzienną wycieczkę do Szczecina, pozwalającą poznać jego historię oraz walory turystyczne. Kursanci naszej szkoły językowej, oprócz pracy twórczej w postaci tworzenia projektów i zdobywania nowych umiejętności, mogli aktywnie wypocząć w sprzyjających okolicznościach przyrody, a więc nasz wyjazd to coś więcej niż wakacyjny kurs języka angielskiego. Wśród atrakcji znalazły się m.in. gry towarzyskie, ogniska, a także dyskoteki. Obóz COLUMBUSa udowadnia, że nauka języka może być przyjemna i inspirująca. Do zobaczenia za rok!

A jeśli chcesz by Twoje dziecko uczyło się w przyjaznej i inspirującej do nauki atmosferze – koniecznie skorzystaj z naszej szerokiej oferty kursów językowych – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a nawet rosyjskiego!

Nowoczesne programy, szeroka gama materiałów dydaktycznych i profesjonalna kadra sprawiają, że nauka w szkole językowej Columbus to czysta przyjemność. Dodatkowo dzięki świetnym lokalizacjom naszych placówek,  każdy Kursant znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.

Zapisy możliwe są przez naszą stronę internetową, ale także mailowo, telefonicznie lub poprzez stawienie się w jednej z naszych placówek – więcej informacji znajduje się w zakładce kontakt.

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia