Obóz językowo-sportowy 2024

Choć dopiero relaksowaliśmy się podczas ferii zimowych, my już planujemy, jak w pełni wykorzystać nadchodzące wakacje.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasz niezwykły letni obóz zorganizowany przez COLUMBUS! Tym razem wybieramy się na urokliwe Mazury, do malowniczego Olsztynka!

Czym charakteryzuje się nasz obóz? Spieszymy z wyjaśnieniami 😊

Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko doświadczyło:

Dynamicznego rozwoju języka angielskiego poprzez uczestnictwo w pasjonujących warsztatach językowych.

Wzrostu swoich umiejętności koordynacyjno-ruchowych dzięki zajęciom sportowym (w tym nauka tenisa) oraz tanecznym.

Odkrycia historii i uroku miasta Olsztyn, wzbogaconej kreatywnymi doświadczeniami w miejscowym planetarium.

Produktywnego spędzania wakacyjnego czasu, łącząc zabawę z rozwijaniem umiejętności.

Stałej opieki doświadczonych opiekunów, dbających o bezpieczeństwo i rozwój uczestników.

Możliwości nawiązania cennych przyjaźni z rówieśnikami.

To koniecznie daj nam znać 😉 Im szybciej tym lepiej, ilość miejsc ograniczona!

Co warto wiedzieć:

Obóz zaczyna się zaraz po zakończeniu roku szkolnego i trwa siedem dni – 22/06/2024 (sobota) – 29/06/2024 (sobota)

W tym roku gościć nas będzie Ośrodek „Kołatek” w Olsztynku – https://www.kolatek.pl/

Wszystkie koszty pobytu w wliczone są w cenę (2450 zł):

– Wyżywienie

– Ubezpieczenie

– Transport kolejowy i autokarowy

– Atrakcje

W tym roku zapraszamy Was na Mazury do Ośrodka „Kołatek” w urokliwym Olsztynku. Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, co zapewnia spokojny i relaksujący wypoczynek.

Olsztynek to miasto otoczone licznymi jeziorami, a Ośrodek „Kołatek” znajduje się zaledwie kilka kroków od brzegu jednego z nich. Infrastruktura ośrodka pozwala na swobodny relaks, jak i aktywny wypoczynek, dostępne są boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kort tenisowy.

Poszukujesz idealnego miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło odpocząć, rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać nowe przyjaźnie? To wszystko czeka na Ciebie na naszym letnim obozie!

Czy Twoje dziecko nie miało jeszcze okazji uczestniczyć w obozie wakacyjnym? Zaufaj nam, i  naszym profesjonalnym  i doświadczonym opiekunom i pozwól mu przeżyć niezapomniane chwile na jego pierwszym letnim obozie. Obóz organizujemy już kilkanaście lat – możesz nam zaufać 😉

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące naszego obozu:

– TERMIN: 22/06/2024 (sobota) – 29/06/2024 (sobota) = 7 dni

– Wiek uczestników – od 8 do 18 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. Nasza doświadczona i liczna kadra zawsze dokłada wszelkich starań, aby  zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz bez rodziców, nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wrócili do domu z mnóstwem niezapomnianych wakacyjnych wspomnień.

– Po wstępnym zadeklarowaniu uczestnictwa w obozie do każdego na bieżąco przesyłamy wszystkie potrzebne informacje na podane adresy e-mail.

– Pobyt rozpoczynamy ciepłym obiadem po przyjeździe a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu. W podróży korzystamy z własnego prowiantu, tak aby nie zbrakło nam energii na dotarcie do celu  😊

– W tym roku dysponujemy 65 miejscami przeznaczonymi dla dzieci i młodzieży oraz 7 dla wychowawców i kierownika. Będziemy zakwaterowani w Ośrodku „Kołatek” w Olsztynku. Infrastruktura ośrodka pozwoli nam na codzienną realizację zadań warsztatowych: językowych, tanecznych oraz sportowych, w tym tenisowych.

– Obóz COLUMBUSa oparty jest o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują angażujące, ciekawe i rozwijające projekty w przedpołudniowych blokach, odbywających się na przemian. W ich skład wchodzą następujące zajęcia:

– językowe,

– taneczne,

– tenisowe

– sportowo-rekreacyjnie.

Nasi opiekunowie prowadzący zajęcia nie tylko inspirują dzieci do kreatywności, ale także skutecznie kierują ich energię w pozytywnym kierunku. Po intensywnym poranku pełnym rozwijających aktywności, popołudnie to czas na zasłużony odpoczynek – choć to z pewnością nie jest typowy leniwy czas! Nasza oferta obejmuje aktywny wypoczynek, który doskonale łączy się z piękną mazurską przyrodą, fascynującymi wycieczkami oraz emocjonującymi grami i zabawami – od badmintona, przez piłkę nożną i siatkówkę, aż po przyjemne gry towarzyskie i wieczorne ogniska.

– Całodniowa wycieczka zaplanowana jest na środę 26 czerwca. Tym razem zanurzymy się w historię malowniczego Olsztyna.

Wszystkie nasze działania, czyli obozową aktywność, można będzie śledzić na naszym fanpage na Facebooku, gdzie zamieszczamy liczne relacje bogato okraszone zdjęciami.

Cena pobytu wynosi 2450 zł. Rabat w wysokości 50 zł przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich. Taki sam rabat w wysokości 50 zł przyznamy wszystkim nowym uczestnikom, którzy zdecydują się na tzw. wczesny zapis, potwierdzony wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do 19 kwietnia 2024 roku.

Cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 3 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje +podwieczorki), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na poczet przyjemności i pamiątek. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty w jak najniższych nominałach.

Zachęcamy do poznania naszego miejsca pobytu: https://www.kolatek.pl/

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją z poprzednich letnich obozów, które znajdują się w aktualnościach na naszej stronie internetowej columbus.lublin.pl oraz Facebooku Columbus CJE.

Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

– Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl

– Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl

– Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 30 kwietnia 2024 roku. Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy wszystkie niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i odkryj z nami nowy wymiar wypoczynku!

CZEKAMY NA WAS – ZAŁOGA COLUMBUSa

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia