Obóz językowo-sportowy 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasz niezwykły letni obóz zorganizowany przez COLUMBUS! Tym razem wybieramy się na urokliwe Mazury, do malowniczego Olsztynka!

Czym charakteryzuje się nasz obóz? Spieszymy z wyjaśnieniami 😊

Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko doświadczyło:

Dynamicznego rozwoju języka angielskiego poprzez uczestnictwo w pasjonujących warsztatach językowych.

Wzrostu swoich umiejętności koordynacyjno-ruchowych dzięki zajęciom sportowym (w tym nauka tenisa) oraz tanecznym.

Odkrycia historii i uroku miasta Olsztyn, wzbogaconej kreatywnymi doświadczeniami w miejscowym planetarium.

Produktywnego spędzania wakacyjnego czasu, łącząc zabawę z rozwijaniem umiejętności.

Stałej opieki doświadczonych opiekunów, dbających o bezpieczeństwo i rozwój uczestników.

Możliwości nawiązania cennych przyjaźni z rówieśnikami.

To koniecznie daj nam znać 😉 Im szybciej tym lepiej, ilość miejsc ograniczona!

Co warto wiedzieć:

Obóz zaczyna się zaraz po zakończeniu roku szkolnego i trwa siedem dni – 22/06/2024 (sobota) – 29/06/2024 (sobota)

W tym roku gościć nas będzie Ośrodek „Kołatek” w Olsztynku – https://www.kolatek.pl/

Wszystkie koszty pobytu w wliczone są w cenę (2450 zł):

– Wyżywienie

– Ubezpieczenie

– Transport kolejowy i autokarowy

– Atrakcje

W tym roku zapraszamy Was na Mazury do Ośrodka „Kołatek” w urokliwym Olsztynku. Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, co zapewnia spokojny i relaksujący wypoczynek.

Olsztynek to miasto otoczone licznymi jeziorami, a Ośrodek „Kołatek” znajduje się zaledwie kilka kroków od brzegu jednego z nich. Infrastruktura ośrodka pozwala na swobodny relaks, jak i aktywny wypoczynek, dostępne są boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kort tenisowy.

Czy Twoje dziecko nie miało jeszcze okazji uczestniczyć w obozie wakacyjnym? Zaufaj nam, i  naszym profesjonalnym  i doświadczonym opiekunom i pozwól mu przeżyć niezapomniane chwile na jego pierwszym letnim obozie. Obóz organizujemy już kilkanaście lat – możesz nam zaufać 😉

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące naszego obozu:

– TERMIN: 22/06/2024 (sobota) – 29/06/2024 (sobota) = 7 dni

– Wiek uczestników – od 8 do 18 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. Nasza doświadczona i liczna kadra zawsze dokłada wszelkich starań, aby  zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz bez rodziców, nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wrócili do domu z mnóstwem niezapomnianych wakacyjnych wspomnień.

– Po wstępnym zadeklarowaniu uczestnictwa w obozie do każdego na bieżąco przesyłamy wszystkie potrzebne informacje na podane adresy e-mail.

– Pobyt rozpoczynamy ciepłym obiadem po przyjeździe a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu. W podróży korzystamy z własnego prowiantu, tak aby nie zbrakło nam energii na dotarcie do celu  😊

– W tym roku dysponujemy 49 miejscami przeznaczonymi dla dzieci i młodzieży oraz 5 dla wychowawców i kierownika. Będziemy zakwaterowani w Ośrodku „Kołatek” w Olsztynku. Infrastruktura ośrodka pozwoli nam na codzienną realizację zadań warsztatowych: językowych, tanecznych oraz sportowych, w tym tenisowych.

– Obóz COLUMBUSa oparty jest o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują angażujące, ciekawe i rozwijające projekty w przedpołudniowych blokach, odbywających się na przemian. W ich skład wchodzą następujące zajęcia:

– językowe,

– taneczne,

– tenisowe

– sportowo-rekreacyjnie.

Nasi opiekunowie prowadzący zajęcia nie tylko inspirują dzieci do kreatywności, ale także skutecznie kierują ich energię w pozytywnym kierunku. Po intensywnym poranku pełnym rozwijających aktywności, popołudnie to czas na zasłużony odpoczynek – choć to z pewnością nie jest typowy leniwy czas! Nasza oferta obejmuje aktywny wypoczynek, który doskonale łączy się z piękną mazurską przyrodą, fascynującymi wycieczkami oraz emocjonującymi grami i zabawami – od badmintona, przez piłkę nożną i siatkówkę, aż po przyjemne gry towarzyskie i wieczorne ogniska.

– Całodniowa wycieczka zaplanowana jest na środę 26 czerwca. Tym razem zanurzymy się w historię malowniczego Olsztyna.

Wszystkie nasze działania, czyli obozową aktywność, można będzie śledzić na naszym fanpage na Facebooku, gdzie zamieszczamy liczne relacje bogato okraszone zdjęciami.

Cena pobytu wynosi 2450 zł. Rabat w wysokości 50 zł przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich. Taki sam rabat w wysokości 50 zł przyznamy wszystkim nowym uczestnikom, którzy zdecydują się na tzw. wczesny zapis, potwierdzony wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do 19 kwietnia 2024 roku.

Cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 3 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje +podwieczorki), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na poczet przyjemności i pamiątek. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty w jak najniższych nominałach.

Zachęcamy do poznania naszego miejsca pobytu: https://www.kolatek.pl/

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją z poprzednich letnich obozów, które znajdują się w aktualnościach na naszej stronie internetowej columbus.lublin.pl oraz Facebooku Columbus CJE.

Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

– Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl

– Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl

– Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 30 kwietnia 2024 roku. Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy wszystkie niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i odkryj z nami nowy wymiar wypoczynku!

CZEKAMY NA WAS – ZAŁOGA COLUMBUSa

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia