Obóz językowo-sportowy 2023

Plakat ogłoszeniowy z informacjami odnośnie zapisu, kosztów i terminu odbywania się obozu.

INFORMUJEMY, ŻE NA TEN MOMENT WSZYSTKIE OSOBY CHĘTNE ZAPISYWANE SĄ NA LISTĘ REZERWOWĄ

Dopiero co wypoczywaliśmy podczas ferii zimowych, ale my już myślimy o tym, jak produktywnie wykorzystać najbliższe wakacje. Już teraz zapraszamy na nasz kolejny letni obóz COLUMBUSa! W tym roku zabieramy Was do… Łeby! Czym charakteryzuje się nasz obóz? Spieszymy z wyjaśnieniem😊

Letni obóz z COLUMBUSem

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko:

 • Zwiększyło swój poziom języka angielskiego dzięki udziałowi w interesujących warsztatach językowych
 • Rozwijało swoje zdolności koordynacyjno-ruchowe podczas zajęć sportowych oraz tanecznych
 • Miało okazję spędzić cały dzień w Słowińskim Parku Narodowym i zobaczyć jego najpiękniejsze zakamarki oraz fascynującą przyrodę
 • Łączyło produktywnie spędzony czas z wakacyjną zabawą
 • Było pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów
 • Nawiązało nowe znajomości z innymi uczestnikami obozu w zbliżonym wieku….

Najważniejsze informacje dotyczące obozu letniego 2023

To koniecznie daj nam znać 😉 Im szybciej tym lepiej, ilość miejsc ograniczona!

 • Obóz zaczyna się zaraz po zakończeniu roku szkolnego i trwa dziesięć dni – 24/06/2023 (sobota) – 04/07/2023 (wtorek)
 • W tym roku gościć nas będzie Ośrodek „Ania” w Łebie – http://www.anialeba.pl/
 • Wszystkie koszty pobytu w wliczone są w cenę (2690 zł):
  • Wyżywienie
  • Ubezpieczenie
  • Transport kolejowy i autokarowy.

Dla tych którzy jeszcze tego nie uczynili, istnieje możliwość sfinansowania części kosztów związanych z obozem poprzez wykorzystanie bonu turystycznego.

Gdzie w tym roku na obóz letni? Kierunek – Łeba

Łeba to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Posiada piękne, szerokie plaże, które w połączeniu z elementami przyrody tworzą malownicze oraz relaksujące widoki. Niewątpliwą atrakcją tego rejonu jest bliskość Słowińskiego Parku Narodowego.

W Łebie będzie gościł nas Ośrodek „Ania”, położony z dala od pędu i zgiełku miasta. Ośrodek usytuowany jest 800m od centrum miasta, 1000m od jeziora Sarbsko, a od plaży oddalony jest o 1500m. Obok budynków noclegowych Ośrodek wypoczynkowy proponuje również rekreację na świeżym powietrzu oddając do dyspozycji: dwa boiska do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do gry w badmintona, kort tenisowy oraz duży plac zabaw.

Chcesz przeżyć razem z nami wakacyjną przygodę? Szukasz dla swojego dziecka odpowiedniego miejsca, w którym jednocześnie odpocznie, rozwinie się i pozyska nowe umiejętności oraz znajomości? Wszystko to znajdziesz na naszym obozie letnim.

Szczegółowy plan pobytu

 • TERMIN: 24/06/2023 (sobota) – 4/07/2023 (wtorek) = 10 dni
 • Wiek uczestników – od 8 do 18 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. Nasza doświadczona i liczna kadra zawsze dokłada wszelkich starań, aby  zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz bez rodziców, nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wrócili do domu z mnóstwem niezapomnianych wakacyjnych wspomnień.
 • Po wstępnym zadeklarowaniu uczestnictwa w obozie do każdego na bieżąco przesyłamy wszystkie potrzebne informacje na podane adresy e-mail.
 • Pobyt rozpoczynamy ciepłą kolacją po przyjeździe a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu. W podróży korzystamy z własnego prowiantu, tak aby nie zbrakło nam energii na dotarcie do celu 😊
 • W tym roku dysponujemy 50 miejscami przeznaczonymi dla dzieci i młodzieży oraz 5 dla wychowawców i kierownika. Będziemy zakwaterowani w Ośrodku „Ania” w Łebie. Infrastruktura ośrodka pozwoli nam na codzienną realizację zadań warsztatowych: językowych, tanecznych oraz sportowych, w tym tenisowych.
 • Do opieki nad naszą gromadką oddelegowujemy, jak co roku, doświadczoną kadrę w składzie: Kierownik – Pan Leszek Cygan, opiekun i lektor języka angielskiego – Pan Michał Kucharzyk, opiekun i instruktor tańca – Pan Rafał Marciszewski, opiekun i organizator zajęć sportowo-rekreacyjnych – Pani Angelika Stanula oraz Pani Paula Kuć. Wspomogą nas także wolontariusze.
 • Całodniowa wycieczka zaplanowana jest w piątek 30 czerwca. Tym razem poznamy lokalną atrakcję  turystyczną jaką jest Słowiński Park Narodowy.
 • Obóz COLUMBUSa oparty jest o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują angażujące, ciekawe i rozwijające projekty w przedpołudniowych blokach, odbywających się na przemian. W ich skład wchodzą następujące zajęcia:
  • językowe,
  • taneczne,
  • tenisowe,
  • sportowo-rekreacyjnie.

Dlaczego warto pojechać z nami na obóz letni?

Prowadzący zajęcia ukierunkowują działania dzieci w taki sposób, by uczestnicy mogli wykazać się inicjatywą twórczą. Po południu „leniuchujemy”. Oczywiście, mamy na myśli aktywny wypoczynek 😊 Nieobce nam są: nadmorska plaża, wycieczki, podchody, a wszystko to przeplatane różnego rodzaju grami – począwszy od badmintona, poprzez piłkę nożną, siatkówkę, na grach towarzyskich, wieczornych ogniskach oraz dyskotekach skończywszy.

Wszystkie nasze działania, czyli obozową aktywność, można będzie śledzić na naszym fanpage’u na Facebooku, gdzie zamieszczamy liczne relacje bogato okraszone zdjęciami.

Cena pobytu wynosi 2690 złotych. Rabat w wysokości 40 złotych (wpływający na finalną cenę wynoszącą 2650 zł) przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich. Taki sam rabat w wysokości 40 zł przyznamy wszystkim nowym uczestnikom, którzy zdecydują się na tzw. wczesny zapis, potwierdzony wpłatą zaliczki w wysokości 600 złotych do 14 kwietnia 2023 roku.

Cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 4 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiad i podwieczorek serwowany), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na poczet przyjemności i pamiątek. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty w jak najniższych nominałach.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z poprzednich letnich obozów, np. Letni Obóz 2022, które znajdują się w aktualnościach na naszej stronie internetowej oraz Facebooku Columbus CJE.

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 600 zł do dnia 30 kwietnia 2023 roku. Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy wszystkie niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

OBÓZ COLUMBUSa MOŻNA W CZĘŚCI SFINANSOWAĆ WYKORZYSTUJĄC BON TURYSTYCZNY 500 ZŁ.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i odkryj z nami nowy wymiar wypoczynku!

CZEKAMY NA WAS – ZAŁOGA COLUMBUSa

Zapisy na obóz letni 2023

 Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

 • Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl
 • Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl
 • Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia