Obóz sportowo-językowy 2022

Już po raz 11 zapraszamy na nasz letni obóz Columbusa, który w tym roku odbywać się będzie nad morzem, w malowniczej miejscowości Pogorzelica.

obóz językowy z angielskiego 2022

Nasz letni obóz to przede wszystkim:

 • Interesujące zajęcia sportowo-rekreacyjne
 • Kreatywne warsztaty języka angielskiego oraz warsztaty taneczne
 • Szereg atrakcji w tym całodzienna wycieczka do Szczecina
 • Połączenie produktywnie spędzonego czasu z niesamowitą zabawą
 • 44 innych uczestników w wieku od 8-18 lat podzielonych na grupy wiekowe
 • Doświadczeni opiekunowie

Co warto wiedzieć:

 • Obóz zaczyna się zaraz po zakończeniu roku szkolnego i trwa dziesięć dni – 26/06/2022 (niedziela) – 06/07/2022 (środa)
 • Obóz można w części sfinansować wykorzystując bon turystyczny  
 • W tym roku gościć nas będzie Ośrodek Wypoczynkowy Diuna w Pogorzelicy – https://mojadiuna.pl/diuna-pogorzelica/
 • Wszystkie koszty pobytu w wliczone są w cenę:
  • Wyżywienie
  • Ubezpieczenie
  • Transport
 • Cena pobytu to 1980 złotych.

Pogorzelica to wyjątkowa miejscowość ukryta w środku lasu sosnowo- świerkowego, w której można znaleźć zarówno szlaki turystyczne, jak i mniej uczęszczane ścieżki.

W Pogorzelicy będzie gościł nas Ośrodek Wypoczynkowy Diuna, który od morza dzieli zaledwie 350 metrów. Sam budynek hotelowy otoczony jest bujną zielenią i przestrzennym terenem rekreacyjnym. Obiekt otula las sosnowy tworząc idealne miejsce do wypoczynku. Obok budynku hotelowego i domków Diuna proponuje również rekreację na świeżym powietrzu oddając do dyspozycji boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, atestowany plac zabaw dla najmłodszych oraz kameralny krąg ogniskowy.

Chcesz przeżyć razem z nami niesamowitą przygodę? Szukasz dla swojego dziecka wyjątkowego miejsca, w którym jednocześnie odpocznie, rozwinie i zyska nowe umiejętności? Wszystko to znajdziesz na naszym obozie letnim.

Poniżej szczegóły planowanego pobytu:

 – TERMIN: 26/06/2022 (niedziela) – 6/07/2022 (środa) = 10 dni

 – Wiek uczestników – od 8 do 18 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. Nasza doświadczona i liczna kadra zawsze dokłada wszelkich starań, aby  zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz, nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wrócili do domu z mnóstwem niezapomnianych wakacyjnych wspomnień. 

– Po wstępnym zadeklarowaniu uczestnictwa w obozie do każdego na bieżąco przesyłamy wszystkie potrzebne informacje na podane adresy e-mail.

– Pobyt rozpoczynamy ciepłą kolacją a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu. Na podróż zawsze przygotowany jest gotowy prowiant.

– W tym roku dysponujemy 45 miejscami przeznaczonymi dla dzieci i młodzieży i 4 dla wychowawców. Będziemy zakwaterowani w Ośrodku Wypoczynkowym Diuna. Na otaczającym go rozległym zielonym terenie lasu znajdują się m.in.: wielofunkcyjne boisko do piłki nożnej, siatkówki, tenisa,  a także atestowany plac zabaw dla najmłodszych oraz kameralny krąg ogniskowy.

– Do opieki nad naszą gromadką stawiamy, jak co roku, doświadczoną kadrę w składzie: Kierownik – Pan Leszek Cygan, opiekun i lektor języka angielskiego – Pan Piotr Abramowicz, opiekun i instruktor tańca – Pan Rafał Marciszewski, opiekun i organizator zajęć sportowo-rekreacyjnych – Pani Agata Nadulska oraz wolontariusze.

 – Obóz COLUMBUSa oparty jest o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują angażujące i ciekawe projekty w przedpołudniowych blokach, odbywających się na przemian. W ich skład wchodzą takie zajęcia jak:

 • językowe,
 • taneczne,
 • tenisowe
 • sportowo-rekreacyjnie.

– Prowadzący zajęcia ukierunkowują działania dzieci, pozostawiając im jednak inicjatywę twórczą. Po południu leniuchujemy, ale w aktywnym tego słowa znaczeniu – nadmorska plaża, którą mamy tuż przy ośrodku, wycieczki, podchody, a wszystko przeplatane różnego rodzaju grami – od badmintona począwszy poprzez piłkę nożną, siatkówkę, na grach towarzyskich i wieczornych ogniskach oraz dyskotekach skończywszy.

– Całodniowa wycieczka zaplanowana jest na piątek 1/07/2022. Tym razem poznamy atrakcje turystyczne i historię Szczecina.

Wszystkie nasze działania – czyli obozową aktywność można będzie śledzić na naszym fanpageu na Facebooku gdzie minimum codziennie  zamieszczamy relacje bogato okraszone zdjęciami.

Cena pobytu wynosi 1980 zł. Rabat w wysokości 40 zł – czyli z ceną 1940 zł przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich. Taki sam rabat w wysokości 40 zł przyznamy wszystkim nowym uczestnikom, którzy zdecydują się na tzw. wczesny zapis, potwierdzony wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do 15 kwietnia 2022 roku.

Cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 4 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiad i podwieczorek serwowany), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na przyjemności i pamiątki. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty o jak najniższych nominałach.

Zachęcamy do poznania naszego miejsca pobytu: https://mojadiuna.pl/diuna-pogorzelica/ 

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją z poprzednich letnich obozów, które znajdują się w aktualnościach na naszej stronie internetowej columbus.lublin.pl oraz Facebooku Columbus CJE.

 Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

– Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl

– Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl

– Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do dnia  30 kwietnia 2022 roku. Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy wszystkie niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

OBÓZ COLUMBUSa MOŻNA W CZĘŚCI SFINANSOWAĆ WYKORZYSTUJĄC BON TURYSTYCZNY 500 ZŁ.

UWAGA! UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DIUNA POGORZELICA SPEŁNIA WSZYSTKIE WARUNKI STAWIANE TEGO TYPU MIEJSCOM ABY ZAPEWNIĆ BEZPIECZNY POBYT UCZESTNIKOM WYPOCZYNKU LETNIEGO POD WZGLĘDEM ZABEZPIECZENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i odkryj z nami nowy wymiar wypoczynku!

CZEKAMY NA WAS – ZAŁOGA COLUMBUSa

wakacyjny kurs angielskiego 2022

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia