Obóz sportowo-językowy 2023 za nami!

Wakacje trwają w najlepsze a niektórzy z naszych kursantów już spędzili intensywne 10 dni na tegorocznym obozie sportowo-językowym w Łebie. Podczas letniego wyjazdu słuchacze szkoły językowej Columbus brali udział w warsztatach z języka angielskiego, sfinalizowanych stworzeniem grupowych filmów. Obozowicze mieli również okazję do sprawdzenia swoich umiejętności tanecznych. Podczas zajęć o tymże charakterze, pod okiem instruktora, przygotowywali układ, który zaprezentowali w formie pokazu „flash mob”. Ponadto, kursanci codziennie zażywali sporej dawki ruchu dzięki zajęciom sportowym, skoncentrowanym wokół lekcji tenisa oraz gier zespołowych. W ramach wakacyjnej rekreacji, wraz z doświadczonymi opiekunami, odbyli całodniową wycieczkę do Słowińkiego Parku Narodowego. Dzięki profesjonalizmowi przewodników obozowicze Summercamp 2023 mogli poznać jego historię, walory turystyczne, dowiedzieć się interesujących informacji na temat świata fauny i świata flory w nim występujących. Kursanci naszej szkoły językowej, oprócz pracy kreatywnej ukierunkowanej na  tworzenie projektów audiowizualnych i pozyskiwania nowych umiejętności, mieli szansę aktywnego odpoczynku przy sprzyjających okolicznościach przyrody. Zatem, obozy wakacyjne organizowane przez Columbus to coś więcej niż wakacyjny kurs języka angielskiego. To również okazja do integrowania się z innymi uczestnikami m.in. poprzez wspólne gry towarzyskie, ogniska, wieczory filmowe a także dyskoteki. Obóz COLUMBUSa jest dowodem na to, że uczenie się języka może być przyjemne i inspirujące. Widzimy się za rok!

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko uczyło się w przyjaznej i motywującej do nauki atmosferze – koniecznie skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów językowych – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego!

Nowoczesne programy, szeroka baza materiałów dydaktycznych i profesjonalna kadra sprawiają, że nauka w szkole językowej Columbus to czysta przyjemność. Dodatkowo, dzięki dogodnym lokalizacjom naszych placówek,  każdy Kursant znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.

Zapisy możliwe są przez naszą stronę internetową, ale także mailowo, telefonicznie lub poprzez osobiste stawienie się w jednej z naszych placówek – więcej informacji znajduje się w zakładce kontakt.

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia