TOEFL Junior w naszej szkole

Po raz kolejny organizujemy prywatną sesję egzaminu TOEFL Junior  specjalnie dla naszej szkolnej społeczności.  Egzamin TOEFL Junior to ceniony na całym świecie certyfikat z języka angielskiego, dedykowany uczniom na różnych poziomach zaawansowania – od podstawowego (A2) do średnio-zaawansowanego (B2). Egzamin ten, obejmujący 126 pytań, sprawdza umiejętności w trzech kluczowych obszarach: rozumieniu ze słuchu, znajomości gramatyki i słownictwa w kontekście oraz czytaniu. Stanowi on wyjątkową okazję nie tylko do zmotywowania się do dalszej nauki, ale także do międzynarodowej weryfikacji swoich kompetencji językowych. Co więcej, każdy uczestnik egzaminu otrzymuje wyniki punktowe w zakresie od 600 do 900, co daje solidne podstawy do dalszego rozwoju i sukcesu w nauce angielskiego.

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia