Egzamin z języka niemieckiego

Nasze kursy języka niemieckiego skierowane są do osób, które chcą podnieść swoje umiejętności językowe lub od podstaw nauczyć się niemieckiego.

Columbus to skuteczne i sprawdzone metody nauki niemieckiego w Lublinie – niemiecki do matury, przygotowanie do egzaminów międzynarodowych oraz wiele innych.

To co nas wyróżnia to wieloletnia obecność na rynku, doświadczona kadra lektorska oraz indywidualne podejście do uczestników naszych kursów niemieckiego. W Lublinie do Twojej dyspozycji są aż trzy lokalizacje – wybierz najbardziej dogodną i rozpocznij już dziś naukę niemieckiego.

Columbus – skuteczna nauka niemieckiego w Lublinie.

TELC – The European Language Certificates
To ujednolicony system egzaminów z dziesięciu języków testujących kompetencje w oparciu o Ramowy Program Opisu Kształcenia Rady Europy od poziomu A1 – do B2.

EGZAMINY Goethe-Institut

FIT IN DEUTSCH 1 (FIT 1)
Międzynarodowy egzamin z języka niemieckiego przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 – 16 lat, treściowo i formalnie dostosowany do tej właśnie grupy wiekowej, potwierdza osiągnięcia umiejętności z poziomu A1 w skali Rady Europy.

FIT IN DEUTSCH 2 (FIT 2)
Międzynarodowy egzamin z języka niemieckiego przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 – 16 lat, treściowo i formalnie dostosowany do tej właśnie grupy wiekowej, potwierdza osiągnięcia umiejętności z poziomu A2 w skali Rady Europy

ZERTIFIKAT DEUTSCH FÜR JUGENDLICHE (ZDj)
Międzynarodowy egzamin przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 – 16 lat, treściowo i formalnie dostosowany do tej właśnie grupy wiekowej, po około 370 godzinach nauki, potwierdzający umiejętności na poziomie B1 opracowanym zgodnie z wytycznymi Rady Europy.

START DEUTSCH 1 (SD 1)
Międzynarodowy egzamin dla dorosłych na poziomie elementarnej znajomości języka po około 120 – 150 godzinach nauki, potwierdzający umiejętności na poziomie A1 opracowanym zgodnie z wytycznymi Rady Europy.

START DEUTSCH 2 (SD 2)
Międzynarodowy egzamin dla dorosłych na poziomie elementarnej znajomości języka po około 250 godzinach nauki, potwierdzający umiejętności na poziomie A2 opracowanym zgodnie z wytycznymi Rady Europy.

ZERTIFIKAT DEUTSCH (ZD)
Międzynarodowy egzamin dla osób, które ukończyły 16 lat, po około 370 godzinach nauki, potwierdzający umiejętności na poziomie B1 opracowanym zgodnie z wytycznymi Rady Europy.

GOETHE – ZERTIFIKAT B2
Międzynarodowy egzamin dla dorosłych po około 400 – 450 godzinach nauki, potwierdzający umiejętności na poziomie B2 opracowanym zgodnie z wytycznymi Rady Europy

ZERTIFIKAT DEUTSCH FÜR DEN BERUF (ZDfB)
Świadectwo honorowane przez Urząd Służby Cywilnej, znane i cenione przez pracodawców jako poświadczenie umiejętności na poziomie B2 Rady Europy oraz znajomości języka niemieckiego z zakresu ekonomii i gospodarki na poziomie podstawowym.

GOETHE – ZERTIFIKAT C1
Świadectwo honorowane przez Urząd Służby Cywilnej. Uprawnia nauczycieli nie będących germanistami do nauczania języka niemieckiego w przedszkolach i klasach I-III szkół podstawowych (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 10 września 2002r.)

EGZAMIN ZENTRALE OBERSTUFENPRÜFUNG (ZOP)
Egzamin na poziomie C2, przeznaczony dla dorosłych. ZOP zwalnia z egzaminu wstępnego z języka niemieckiego na wszystkich uczelniach i uniwersytetach w Niemczech. Świadectwo honorowane przez Urząd Służby Cywilnej

KLEINES DEUTSCHES SPRACHDIPLOM (KDS)
Egzamin na poziomie C2, przeznaczony dla dorosłych. KDS zwalnia z egzaminu wstępnego z języka niemieckiego na wszystkich uczelniach i uniwersytetach w Niemczech. Świadectwo honorowane przez Urząd Służby Cywilnej. Poziomowo równy ZOP, ale dodatkowo świadczy on o orientacji w różnych dziedzinach kultury niemieckiej i o posiadanej wiedzy na temat Niemiec.

GROSSES DEUTSCHES SPRACHDIPLOM (GDS)
Certyfikat poświadcza znajomość języka niemieckiego na poziomie zbliżonym do języka ojczystego. Egzamin przeznaczony dla osób dorosłych, zwalnia z egzaminu wstępnego z języka niemieckiego na wszystkich uczelniach i uniwersytetach w Niemczech. Świadectwo honorowane przez Urząd Służby Cywilnej.

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia