Obóz wakacyjny 2019

Szanowni Państwo,

choć do lata jeszcze trochę czasu, mamy jak co roku dla Państwa dzieci propozycję spędzenia pierwszych 10 dni wakacji na corocznym obozie COLUMBUSa w dniach 23/06/2019 do 3/07/2019. W tym roku organizujemy go wspólnie z Centrum Językowym Paderewski.

Zgodnie z złożeniami organizacyjnymi letniego wypoczynku, co roku zmieniamy miejsca naszego pobytu . Przypomnijmy, że byliśmy już w Krasnobrodzie, Mrągowie, Mrzeżynie, Lidzbarku Welskim, Darłówku, dwa razy w Jantarze, Szeligach k/Ełku nad malowniczym jeziorem Selmęt oraz w zeszłym roku w ośrodku DIUNA – ponownie w Darłówku.

Ośrodek wypoczynkowy DIUNA w Darłówku okazał się bardzo komfortowym miejscem do realizacji założeń programowych naszego obozu oraz do aktywnego wypoczynku. Jeszcze w trakcie pobytu w Darłówku dostaliśmy propozycję zorganizowania kolejnego obozu letniego w ośrodku DIUNA w Jastrzębiej Górze.

Korzystamy z tej propozycji i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej edycji naszej przygody wakacyjnej, która odbędzie się w dniach 23/06-3/07/2019 roku w ośrodku DIUNA w Jastrzębiej Górze www.owdiuna.pl /diuna-jastrzebiagora/.

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna umiejscowiony jest na bezpiecznym i ogrodzonym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry. Obiekt jest położony przy spokojnej, bocznej uliczce, z dala od zgiełku głównej drogi, co gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Śródmiejska promenada ze swymi restauracjami, kawiarniami i sklepikami oddalona jest o kilka minut spacerem. Od morza dzieli nas kilkaset metrów.

ZAPRASZAMY zatem wszystkich zainteresowanych (słuchaczy naszej Szkoły, Szkoły Paderewski, ich przyjaciół i znajomych i wszystkich pozostałych chętnych) do uczestnictwa w kolejnym obozie letnim COLUMBUS JASTRZĘBIA GÓRA 2019. Oto szczegóły planowanego pobytu:

– TERMIN: 23/06/2019 (niedziela) – 3/07/2019 (środa) = 10 dni

– Wiek uczestników – od 8 do 17 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe. Zadaniem naszej doświadczonej i licznej kadry jest sprawienie aby zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wspominali pobyt z nami jako wspaniały czas wakacyjny.

– Szczegóły dotyczące wyjazdu oraz powrotu podamy w odrębnej informacji. Pobyt rozpoczynamy ciepłą kolacją a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu i dostajemy prowiant na podróż.

– W tym roku dysponujemy 35 miejscami  (dzieci, młodzież) i 5 dla wychowawców. Będziemy zakwaterowani w trzypiętrowym budynku hotelowym, w obrębie którego znajduje się także jadalnia, cały kompleks niedawno został poddany generalnemu remontowi. Na otaczającym go zielonym terenie goście ośrodka znajdą kompleks boisk sportowych (do tenisa, piłki nożnej, siatkowej, koszykowej), atestowany plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz zadaszony krąg ogniskowy– idealne miejsce na organizację grilla.

Do opieki nad tą gromadką stawiamy jak co roku doświadczoną kadrę w składzie:

1. Kierownik – Pan Leszek Cygan

2. Opiekun i lektor języka angielskiego – Pan Piotr Abramowicz

3. Opiekun i instruktor tańca – Pan Rafał Marciszewski

4. Opiekun i organizator zajęć sportowo-rekreacyjnych – Pani Paulina Piróg

– Obóz COLUMBUSa oparty jest jak co roku o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują ciekawe projekty w przedpołudniowych blokach zajęć, odbywających się na przemian: językowych, tanecznych, tenisowych oraz sportowo-rekreacyjnych. Prowadzący zajęcia ukierunkowują działania dzieci, pozostawiając jednak im inicjatywę twórczą. Po południu leniuchujemy ale w aktywnym tego słowa znaczeniu – nadmorska plaża, którą mamy tuż przy ośrodku, wycieczki, podchody, a wszystko przeplatane różnego rodzaju grami – od badmintona począwszy poprzez piłkę nożną, siatkówkę, a na grach towarzyskich i wieczornych ogniskach i dyskotekach skończywszy.

Wszystkie nasze działania – czyli obozową codzienność można będzie śledzić jak co roku na naszej stronie facebookowej gdzie codziennie zamieszczamy relacje bogato okraszone zdjęciami. Próbkę atmosfery pobytu na obozie COLUMBUSa możecie Państwo odtworzyć wchodząc na naszą stronę: facebook.com/ColumbusCJE i cofając się do relacji z przełomu czerwca i lipca 2018/2017/2016/2015 roku. Zapraszamy także do galerii na naszej stronie internetowej columbus.lublin.pl gdzie znajdziecie Państwo m. in. wybrane zdjęcia z kolejnych wyjazdów wakacyjnych.

– Cena pobytu wynosi 1730 zł. Rabat w wysokości 40 zł przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE oraz Szkoły Językowej PADEREWSKI, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich.

– Cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 4 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiad i podwieczorek serwowany), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na przyjemności i pamiątki. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty o jak najniższych nominałach.

– Całodniowa wycieczka zaplanowana jest na piątek 28/06/2019. W programie wycieczki zaplanowaliśmy poznanie bogatej historii Gdańska.

– Zachęcamy do wirtualnego poznania okolicy naszego miejsca pobytu: www.jastrzebia-gora.com ,  www.jastrzebiagora.pl

Polecamy do obejrzenia także następujące strony:

columbus.lublin.pl – zdjęcia z wyjazdów z poprzednich lat

strona facebook Columbus – relacja z obozu językowego Jantar 2015, Jantar 2016, Selment 2017.

www.mojadiuna.pl – strona ośrodka – polecamy wirtualną wycieczkę po ośrodku Diuna Jastrzębia Góra.

Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

– Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl

– Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

– Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl

– Centrum Językowe PADEREWSKI – Symfoniczna 1 pok. 18 tel: 81 4438805, 663123103 jezyki@jezykipaderewski.pl

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 30 kwietnia 2018 roku. Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

Zachęcamy wszystkich, do uczestnictwa w naszym obozie. Zabierzcie ze sobą swoich kolegów i przyjaciół a my zrobimy wszystko żebyście jak co roku spędzili wspaniałe chwile w miłym miejscu,  pełnym atrakcji, zabawy i uśmiechu.

POZDRAWIAMY

ZAŁOGA COLUMBUSA i PADEREWSKIEGO

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia