Wakacje z Columbusem i Paderewskim!

Szanowni Państwo,

choć do lata jeszcze trochę czasu, mamy dla Państwa dzieci propozycję spędzenia pierwszych 10 dni wakacji na corocznym obozie COLUMBUSa w dniach 25/06/2018 do 5/07/2018. W tym roku organizujemy go wspólnie ze Szkołą Językową Paderewski.

Zgodnie z złożeniami organizacyjnymi letniego wypoczynku, co roku zmieniamy miejsca naszego pobytu . Przypomnijmy, że byliśmy już w Krasnobrodzie, Mrągowie, Mrzeżynie, Lidzbarku Welskim, Darłówku, dwa razy w Jantarze oraz w zeszłym roku w Szeligach k/Ełku nad malowniczym jeziorem Selmęt.

W tym roku wracamy do Darłówka. Naszym miejscem pobytu będzie ośrodek wypoczynkowy DIUNA www.owdiuna.pl /diuna-darlowko/. Ośrodek  położony jest na rozłożystym, ogrodzonym terenie pośród sosnowego lasu wydmowego, przy głównym trakcie spacerowym Darłówka Wschodniego – ulicy Słowiańskiej. Pozwala to na nieograniczone korzystanie z plaży i atrakcji w centrum miasta, równocześnie umożliwiając uniknięcie śródmiejskiego zgiełku.

ZAPRASZAMY zatem wszystkich zainteresowanych, do uczestnictwa w kolejnym obozie letnim COLUMBUS DARŁÓWKO 2018. Oto szczegóły planowanego pobytu:

– TERMIN: 25/06/2018 (poniedziałek) – 5/07/2018 (czwartek) = 10 dni

– Wiek uczestników – od 8 do 17 lat. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe jednak zadaniem starszych jest opiekowanie się młodszymi, a młodszych uwrażliwianie swych starszych kolegów. Zadaniem naszej doświadczonej i licznej kadry jest sprawienie aby zwłaszcza najmłodsi uczestnicy i tacy, którzy wyjechali pierwszy raz nie odczuli rozłąki z najbliższymi i wspominali pobyt z nami jako wspaniały czas wakacyjny.

– Szczegóły dotyczące wyjazdu oraz powrotu podamy w odrębnej informacji. Pobyt rozpoczynamy ciepłą kolacją a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu i dostajemy prowiant na podróż.

– w tym roku dysponujemy 35 miejscami dla całej grupy (dzieci, młodzież i wychowawcy) w pięciu nowo oddanych do użytku i świetnie wyposażonych, 2 pokojowych domkach siedmioosobowych usytuowanych obok siebie. W zależności od zainteresowania możemy zwiększać ilość dostępnych miejsc modułowo o kolejne dwa domki 7 osobowe, jeśli będą one jeszcze dostępne.

– do opieki nad tą gromadką stawiamy jak co roku doświadczoną kadrę w składzie:

1. Kierownik – Pan Leszek Cygan

2. Opiekun i lektor języka angielskiego – Pani Paulina Sulowska

3. Opiekun i instruktor tańca – Pan Rafał Marciszewski

4. Opiekun i organizator zajęć sportowo-rekreacyjnych – Pani Paulin Piróg

– jeśli zwiększy się ilość uczestników wówczas weźmiemy kolejnego opiekuna.

– obóz COLUMBUSa oparty jest jak co roku o sprawdzony, autorski program aktywnego wypoczynku. Uczestnicy realizują ciekawe projekty w przedpołudniowych blokach zajęć, odbywających się na przemian: językowych, tanecznych, tenisowych oraz sportowo-rekreacyjnych. Prowadzący zajęcia ukierunkowują działania dzieci, pozostawiając jednak im inicjatywę twórczą. Po południu leniuchujemy ale w aktywnym tego słowa znaczeniu – nadmorska plaża, którą mamy tuż przy ośrodku, wycieczki, podchody, a wszystko przeplatane różnego rodzaju grami – od badmintona począwszy poprzez piłkę nożną, siatkówkę, a na grach towarzyskich i wieczornych ogniskach i dyskotekach skończywszy.

Wszystkie nasze działania – czyli obozową codzienność można będzie śledzić jak co roku na naszej stronie facebookowej gdzie codziennie zamieszczamy relacje bogato okraszone zdjęciami. Próbkę atmosfery pobytu na obozie COLUMBUSa możecie Państwo odtworzyć wchodząc na naszą stronę: facebook.com/ColumbusCJE i cofając się do relacji z przełomu czerwca i lipca 2017/2016/2015 roku. Zapraszamy także do galerii na naszej stronie internetowej columbus.lublin.pl gdzie znajdziecie Państwo m. in. wybrane zdjęcia z kolejnych wyjazdów wakacyjnych.

– cena pobytu wynosi 1690 zł. Rabat w wysokości 40 zł przewidziany jest dla wszystkich aktualnych i byłych słuchaczy COLUMBUS CJE oraz Szkoły Językowej PADEREWSKI, a także dla uczestników dotychczasowych wyjazdów letnich.

– cena zawiera wszystkie koszty pobytu: zakwaterowanie, 4 posiłkowe bardzo smaczne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiad i podwieczorek serwowany), zajęcia w programie COLUMBUS – językowe, taneczne, tenisowe, sportowo-rekreacyjne, korzystanie z całej bogatej infrastruktury ośrodka, koszty transportu, koszty wycieczek, koszty ubezpieczenia. Jedyny dodatkowy koszt to indywidualne kieszonkowe na przyjemności i pamiątki. Kieszonkowe można będzie deponować w oznaczonych kopertach u wychowawców w trakcie zbiórki przed wyjazdem. Prosimy o banknoty o jak najniższych nominałach.

Całodniowa wycieczka zaplanowana jest na piątek 29/06/2018. W programie wycieczki zaplanowaliśmy poznanie bogatej historii i dnia dzisiejszego Koszalina i jego okolic.

Oczywiście odwiedzimy też i poznamy bliżej królewskie miasto Darłowo www.darlowo.pl

Polecamy do obejrzenia także następujące strony:

columbus.lublin.pl – zdjęcia z wyjazdów z poprzednich lat

strona facebook Columbus – relacja z obozu językowego Jantar 2015, Jantar 2016, Selment 2017.

www.mojadiuna.pl – strona ośrodka – polecamy wirtualną wycieczkę po ośrodku Diuna Darłówko

www.darłówko.pl – ciekawie o atrakcjach turystycznych Darłówka

www.polskaniezwykla.pl – ciekawie o różnych miejscach w tym o Darłowie i Koszalinie

Zapisy i rezerwację miejsc prowadzą sekretariaty COLUMBUS CJE:

– Jana Sawy 1A – 81 5256706, janasawy@columbus.lublin.pl

– Kaskadowa 11 – 81 5167891, kaskadowa@columbus.lublin.pl

– Krakowskie Przedmieście 55 – 604165878, info@columbus.lublin.pl

– Szkoła Językowa PADEREWSKI – Symfoniczna 1 pok. 18 tel: 81 4438805, 663123103 jezyki@jezykipaderewski.pl

Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 30 kwietnia 2018 roku. Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo niezbędne dokumenty do wypełnienia i podpisania.

Zachęcamy wszystkich, do uczestnictwa w naszym obozie. Zabierzcie ze sobą swoich kolegów i przyjaciół a my zrobimy wszystko żebyście jak co roku spędzili wspaniałe chwile w miłym miejscu,  pełnym atrakcji, zabawy i uśmiechu.

POZDRAWIAMY

ZAŁOGA COLUMBUSA i PADEREWSKIEGO

Wybierz interesujący Cię kurs i wyślij zgłoszenie

Kwalifikacja do grup jest bezpłatna i niezobowiązująca. Koordynator kursów skontaktuje się w kolejnym dniu roboczym.


Zapisz się
© 2020 - 2024 Columbus. All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: emedia